Duben 2016

#011 Personal Photos

28. dubna 2016 v 9:20 | susan |  PERSONAL PHOTOS
Jak už bývá zvykem po nějaké době dopřidávám pozapomenuté osobní fotky, nejsou všechny, to by jich bylo příliš, ale alespoň ty březnové už nešlo nadále odkládat!:D Možná si ještě pamatujete na Emmin výlet do Paříže na začátku března, právě odtamtud pochází třetí až devátá fotka. Souvisejí hlavně s přehlídkou Dior a pak také z jejich soukromou večeří, kam byla Em pozvána. Jak pohádkové Emmy vypadala můžete vidět alespoň díky osmé/deváté momentce, žádné oficiální fotografie z ní bohužel nebyly. Musela jsem přidat hned dva záběry, i když jsou si dosti podobné, ale já jsem se do nich zamilovala, taková princezna!:) Hned tři fotky jsou i z Frick Collection, kde je vyfocena ze svými přáteli, se kterými si tento luxusní ples užívala. Patnáctka a šestnáctka pak nemá chybu:D Na té patnácté Em ukatuje svoji reakci na zásnuby své kamarádky Jakcie Tohn. Na šestnátce s dosti podobným výrazem pak jen blbla na speciální akci Shameless:D Set uzavírají fotky právě z oslavy zásnub již zmiňované kamarádky. Líbí se mi tam ty její kudrlinky, vypadá tam o hodně mladší:)
A ještě informace na závěr, od zítřka do příštího pátku budu v Irsku, o víkendu pak máme plavecké závody, ale na blogu se to ani moc nepodepíše. Já tu sice nebudu, ale budou tu připravené články, tedy spíše fotky z jedné akce a pak tradičně POTM a Outfits Duel, snažila jsem se alespoň něco přichystat, ta akce je včerejší, take tu teprve musím zpracovat, tak doufám, že to zvládnu:D

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

20.4.2016- On the Set of A Futile & Stupid Gesture

26. dubna 2016 v 12:00 | susan |  On the Set - Futie and Stupid Gesture
Dneska novinka ze zcela jiného soudku a to v podobě prvních fotek z natáčení Emmina nového filmu Futiel and Stupid Gesture z 20. dubna. Bohužel, co se množství fotek týče, není to žádná sláva, ale nevadí, důležité je, že jsou a navíc každá ta jedna fotka je opravdu jedinečná, zejména díky Emmy a jejím mimickým schopnostem:D Ta se teprve chystala na natáčení, což je patrné hlavně díky jejím vlasům plných natáček a řekla bych, že i pohodový outfit, plátěné kalhoty, tričko a botky, je také její. Takže se z nich o filmu a o tom, jak v něm bude Emmy vypadat, opravdu nic nedozvíme, ale i tak mi udělaly velkou radost a navíc doufám, že třeba na dalších fotkách, které se snad objeví, toho bude k vidění více:D

imgbox imgbox imgbox

14.4.2016- At Foundry Lighting

23. dubna 2016 v 22:09 | susan |  Candids 2016
Emmy se minulý týden přemístila do Los Angeles, kde momentálně natáčí svůj nový film Futile and Stupid Gesture. Volné chvilky pak využila k nákupům se svou maminkou, konkrétně společně 14. dubna vybíraly osvětlení do Emmina nového bytu v New Yorku. Můžete si všimnout, že si Ems oblékla stejné černé šatky, které měla i na nedávné akci Targetu. Ani se jí nedivím, mně se neskutečně moc líbily, byl by hřích vzít si je jen jednou:) Navíc se hodí i na takovéto denní nošení takže proč ne:D Co se mi děsně líbí je, jak si k nim zvolila ty zlaté doplňky, hodinky, přívěsek a vlastně i řetízek od kabelky, která je sama o sobě moc hezká. No sluší jí to moc, i s účesem, balerínkami a brýlemi dohromady vypadá vskutku krásně:)

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

Grazia Interview

21. dubna 2016 v 12:00 | susan |  Interviews
PNG by Andie

Využila jsem své velmi chabé znalosti z francoužštiny a pokusila se přeložit rozhovor s Emmy pro časopis Grazia, který byl pořízen během jejího pobytu v Paříži. Naštěstí pro mě to byly krátké otázky a ještě kratší odpovědi, ale je to ten styl rozhovoru, který mě osobně baví, tak jsem se na to musela vrhnout:D Byl zaměřen především na kulturu a umění, takže vám krásně přiblíží Emmy pro změnu z této stránky, ale i ukáže nějaké další zajímavostí o ní:)

Seriálový hrdina, kterým by si chtěla být?
Walter White z Breaking Bad. Mám ráda postavy, které nejsou dokonalé.

Knížka, která tě nikdy nepřestane bavit?
Většina mých knížek, můj dům jich je plný. V Paříži jsem si právě koupila knížku o psychologii koček, jak s nimi komunikovat a jak jim porozumět. Pro mě bude velmi užitečná.

Písnička, která tě vždy přiměje tancovat.
Girl Just Wanna Have Fun od Cyndi Lauper

Písnička, která tě vždy rozpláče.
Hallelujah od Jeffa Buckleyho

Stuart Weitzman Launches Partnership With Pencils of Promise (11.4.2016)

18. dubna 2016 v 16:55 | susan |  Events 2016
Poslední chybějící akce k přidání, ne však novinka, nějak jsem se zasekla. Moje lenost se totiž zase ozývá, třeba na tomhle článku "makám" od pátku:D Je to pár pěkných fotek z charitativní soukromé večeře návrháře bot Stuarta Weitzmana. Ten se spojil s neziskovou organizací Pencils of Promise a bude pro ní financovat výstavbu tří škol v Africe. K této příležitosti navrhl také speciální kolekci žlutých bot stojících 400 dolarů, které tu můžete vidět na Emmy, výnosy z jejich prodeje pak poputují právě na stavbu budov. Opět mě potěšila Emmina podpora této dobročinné události, a to nejen svou účastí, ale právě i koupí samotných bot. Ty jsou vážně hezké, hlavně díky žluté barvě, ta všechno rozzáří!:D Opět se mi líbí její výběr šatů, jsou pestré, veselé, originální, stejně jako botky skvělé na teplé sluneční jarní dny. Jarně a svěže působí velice lehký make-up s výraznější černou linkou a upravené vlasy, volně ponechané vlny, oboje parádní. Tak krásně to k sobě všechno opět ladí a tvoří další její dokonalý letošní look. Upřímně někdy už ani nevím, co psát, u Emmy můžu jen dokola a dokola básnit, jak je všude nádherná:)

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

Stand Up to Cancer's New York Standing Room Only (9.4.2016)

15. dubna 2016 v 12:00 | susan |  Events 2016
S Emmy se teď můžete těšit ještě na několik skvostných novinek, které se v posledních dnech docela nastřádaly. Rozhodně mezi ně patří i tato, charitativní akce známé organizace Stand Up to Cancer, kterou asi netřeba více představovat. Ta proběhla 9. dubna v New Yorku pod záštitou Reese Witherspoon a Emmy přišla ukázat svou podporu. Společně s Reese a dalšími dámami, se kterými je i na fotkách na konci, pak přítomné pobavily a roztancovaly, když na pódiu zazpívaly pod vedením Jamieho Foxxe písničku I Feel Good, hlavně Emmy to rozbalila, ona prostě zpívat umí, krátké video si určitě pusťte tady!:) Emmy si na takovou akci nemohla vybrat lepší model. Tentokrát se svým stylistou šáhla po hezkých, světle růžových uplých šatech od Victorie Beckham. K nim nic nevymýšlela, decentnost a jednoduchost šatů jen podtrhla něžným líčením, barevně ladícím s jejich barvou, vyžehlenými vlasy vzadu sepnutými a nenápadnými doplňky v podobě lodiček, prstýnků a náušniček, které se mi moc líbí. Tohle je prostě celá Emmy - přirozená, půvabná, okouzlující dáma, krásná ve všech ohledech!:)

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

Emmy Joins Netflix’s National Lampoon Movie

14. dubna 2016 v 12:00 | susan |  News & Info

Emmy bude mít od pondělí opět napilno, v Los Angeles ji totiž čeká natáčení životopisného snímku A Futile and Stupid Gesture, ze kterého jsem opravdu nadšená a který zní hodně dobře! Film sleduje osud brilantního avšak problémového Douglase Kenneyho (postava připadla Willovi Fortemu), spoluzakladatele legendárního komediálního a velmi kontroverzního časopisu National Lampoon, který v 70. a 80. letech burcoval svou tvorbou tehdejší americkou společnost (ukázka jedné z obálek) a ovlivnil podobu současné komediální scény, vyhází z něho například i pořad Saturday Night Live. Douglas podlehl drogové a alkoholové závislosti a zemřel ve třiceti třech letech, když spadl z útesu na Havaji. Na Emmy pak čeká role jeho životní lásky, snoubenky Kathryn Walker. Pod taktovkou režiséra Davida Waina se můžeme těšit také na herce Setha Greena, Domhnalla Gleesona, Joela McHala nebo Natashu Lyonne. Finálního projektu bychom se měli dočkat příští rok, kdy by měl být uveden na Netflixu.

Marimekko For Target Launch Celebration (7.4.2016)

13. dubna 2016 v 11:00 | susan |  Events 2016
Tahle akce patří bez debat mezi mé nejoblíbenější letošního roku!:) ♥ Svědčí o tom i počet nahraných fotek, dalo mi to sice zabrat, ale stálo to za to, trošku jsem se nechala unést a dostala se až k číslu 161, ale ona prostě každá ta jedna fotka nemá chybičku a musela jsem ji tu mít:D Emmy přišla 7. dubna oslavit novou spolupráci známého obchodního řetězce Target s finskou společnosti s textilem a oblečením Marimekko (ten deštník, který Emmy má ke konci, je právě od nich). A pro tuto příležitost se opravdu vyparádila, neskutečně moc jí to slušelo, je opravdu nádherná! ♥♥ Na sebe zvolila slušivé, elegantní, černé šaty, jsou vážně perfektní. Líbí se mi celé jejich provedení, to dírkaté zdobení, knoflíky, límeček...no hned bych je brala:D ♥ K nim si vzala opravdu unikátní botky, ty si určitě prohlédněte. Netradiční, originální kousek, který se jen tak nevidí, ale na takové akce je ideálním zpestřením:) K černé jde nejlépe červená a i na tu Ems vsadila, konkrétně v barvě laku na nehty a rtěnky, červená rtěnka je vždy dobrá volba a platí to i tady, navíc skvěle vynikne k přirozenému líčení. Na závěr musím pochválit i vlasy stažené do culíku, tenhle účes jí sluší a perfektně se hodí k tomuto jejímu decentnímu a vkusnému vzhledu, vskutku do posledního detailu vychytané a dokonalé!:) ♥♥ Fotky samotné se pak extrémně povedly, na těch detailních záběrech zblízka jsem se na ní nemohla vynadívat:D A pěkné jsou i fotky ke konci, jednak u té houpačky a jednak ty venkovní, je to hezké prostředí, ve kterém se Emmy vyjímá, navíc je děsně roztomilá s tím deštníkem, a nebo jak si tam hraje s těmi vzory na podlaze:D ♥ No já jsem nadšená a snad budete z tého akce, fotek, Emmy i vy:)

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

Ralph Lauren Home Instagram Launch (5.4.2016)

10. dubna 2016 v 10:19 | susan |  Events 2016
Emmy se v současnosti naplno věnuje rekonstrukci svého bytu v New Yorku, kam se na začátku roku přestěhovala se svým snoubencem Samem. Nenechala si proto 5. dubna ujít soukromou akci návrháře Ralpha Laurena, aby zde získala nějakou tu inspiraci. Ten se kromě oblečení vrhl i na navrhování interiérů a jak jsem si tak prohlížela jeho nápady, má talent i na tohle a i Emmy byla podle zpráv na svém instagramu nadšená:D Z celé akce se objevilo jen pár fotek a ještě s tagem, ale nebudeme nevděční, navíc pro vás chystám ještě dvě další akce, kde to bude už mnohem lepší:D Emmy samozřejmě nemohla dorazit v ničem jiném, než v modelu právě od tohoto návrháře, oranžové kožené sukni se sáčkem doplněném o tmavě modrou barvu na topu a kabelce. Ta barevná kombinace je skvělá, jen moc nemusím kožené věci takhle pospolu, ale jako celek to působí opravdu módně a zajímavě, líbí se mi to a hlavně její vlasy a nude líčení, skoro to vypadá, že snad žádné ani nemá a jí ta přirozenost prostě padne nejvíce:)

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

Visiting Spence School (March 2016)

6. dubna 2016 v 17:00 | susan |  MISCELLANEOUS
Emmy se ke konci března, přesné datum jsem bohužel nevypátrala, ale snad není tak podstatné, byla podívat na svou bývalou školu. Jedná se o soukromou dívčí školu Spence v New Yorku a jak jsem se dočetla, patří mezi nejlepší dívčí školy na světě, no Emmy se zřejmě dostalo opravdu kvalitního vzdělání:D Každopádně Emmy se během návštěvy setkala s místními studentkami, byla pro ně přichystána jednak debata, kde odpovídala na jejich dotazy a jednak si pak se studenty divadelního oboru zkoušela improvizované scénky. To se ale holky mají, musel to být skvělý zážitek:) Na stránkách školy se pak celou akcí pochlubili a zveřejnili i nějaké ty fotky mapující celé dopoledne, jsou opravdu hezké. Emmy to slušelo v elegantně laděném oblečení, je to ten její klasický styl, který jí prostě padne. Líbí se mi hlavně její sáčko a k němu ladící rtěnka, senzace:)

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox