Březen 2017

12.2.2017- San Antonio Spurs Vs. New York Knicks

31. března 2017 v 11:19 | susan |  Candids 2017
Po několika dnech o sobě zase dávám vědět, jsem děsná flákačka a omluvy už jsou v mém případě úplně marný:D Ale už se pomalu ale jistě blížím k dopřidání všech restů. Jde mi to teda hlemýždím tempem, takže díky bohu, že za březen u Emmy nebylo absolutně nic nového!:D :D Tohle jsou únorové fotky s Em a Samem, kdy si zase jednou vyrazili na zápas v basketu. Tyhle fotky mi chyběly! Emmy je prostě jedinečná fanynka, nemůžu z té její široké škály reakcí, kterou dokáže předvádět:D :D Jinak je tu hezky elegantně oblečená, jen teda těm brýlím nemůžu moc přijít na chuť, vypadá v nich úplně jinak:D
Zároveň do tohoto článku zapojím ještě jednu informaci, protože vím, že nebudu schopná o tom napsat zvláštní článek. Před pár dny se bohužel objevila nepříjemná zpráva o tom, že někdy během minulého týdne byl vykraden Emmin byt v Los Angeles, přišla zejména o šperky a jiné cennosti, škoda se odhaduje až na 150 tisíc dolarů! Emmy sama se k tomu nevyjádřila, jen na svém twitteru napsala, že děkuje za pomoc místním policistům. Nezbývá než doufat, že se pachatelé co nejdřív chytí. Tohle není nijak příjemné řešit, zvlášť když je teď Em v Kanadě, kde natáčí.

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

Emmy Join Leam Neeson in Hard Power

20. března 2017 v 11:00 | susan |  News & Info

Od doplňování starších věcí na chvilku přejdu k tomu nejaktuálnějšímu a to k Emmině nové filmové roli. Novinka takového rázu má samozřejmě přednost:) Emmy se totiž minulý týden přidala k obsazení snímku Hard Powder s Liamem Neesonem v hlavní roli. Akční thriller je adaptací norského filmu Order of Dissapearance režiséra Hanse Pettera Mollanda, který v režisérském křesle zůstane i pro tuto americkou verzi. Příběh se odehrává v nóbl lyžařském městečku Skalnatých hor, kde poklidný život řidiče pluhu Nelse (Liam Neeson) nabere nečekané obrátky poté, co mu syna zavraždí šéf místní drogové mafie (Tom Bateman). Jakou roli bude mít ve filmu Emmy, zůstává zatím neznámou. Každopádně do kin by měl být uveden v průběhu příštího roku. A i když to zní tuctově a vůbec to není žánr pro mě, já jsem za to i tak děsně ráda, hlavně že Ems bude zase v nějakém tom filmu:D
Dneska by se mělo ve Vancouveru začít oficiálně natáčet bůhví jak dlouho, takže očekávám kruté novinkové pusto, ale třeba budu mile překvapena a nějakých fotek z placu se dočkáme:)

'About Elly' New York Screening (9.2.2017)

15. března 2017 v 12:00 | susan |  Events 2017
První akce letošního roku, takového komornějšího rázu. Emmy se v New Yorku ukázala na soukromém promítání íránského filmu About Elly, který byl po devítí letech od jeho vzniku uveden i do amerických kin. Po opravdu dlouhé době, možná dokonce poprvé, se mi Emmin outfit vůbec nelíbí. Což je na druhou stranu dobře, bylo docela podezřelé, jak se mi vždy strefila do noty a jak jsem ji pořád vychvalovala:D :D Ty šaty nejsou vůbec pro mě, nemám ráda tenhle materiál, navíc mi přijdou moc usedlé a ty vysoké kozačky to dokazily úplně:D A teď jsem byla teda pěkně zlá a kritická, takže abych to zmírnila, líbí se mi Emmin make-up a taky náušničky a navíc tu působí moc mile, i když máme jen tak málo fotek:)

imgbox imgbox imgbox

30.1.2017- At Madeo Restaurant in Hollywood

13. března 2017 v 16:01 | susan |  Candids 2017
Takovéto fotky zrovna nemusím, kdo taky jo, ale tak když přidávám všechno, přidám i tohle. A zase na mou obhajobu to nevypadá, že by Emmy přítomnost fotografů nijak zvlášť znepokojovala nebo obtěžovala, i když mi přijde, že jí fotili z hodně velké blízkosti, takže to možná umí jen dobře skrýt a jako tradičně se tváří mile:) No každopádně na konci ledna byla se svou kamarádkou Mandanou na večeři v restauraci Madeo a tohle jsou takové ty typické fotky z odchodu, protože u hollywoodských restaurací paparazzi prostě pokaždé číhají:D Moc se mi tu líbí Emmin modrý kabátek a i ten kousek šatů, co z něho občas vykoukne, určitě jsou taky pěkné:D Celkově vypadá vážně nádherně, je vidět, že si dala záležet a vyparádila se:)

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

#016 Personal Photos

12. března 2017 v 10:36 | susan |  PERSONAL PHOTOS
Přeji všem krásnou neděli! A myslím, že těmito fotkami si ji ještě více zpříjemníte:) Ne, opravdu jsem se těšila, až se o ně s vámi podělím, mám je strašně ráda. Jedná se o osobní fotky z Emminy a Samovo dovolené na Novém Zélandu, kam vyrazili ke konci loňského roku. Emmy byla nadšená, a kdo by taky nebyl že? Sama o tom napsala tohle: ,,Jedenáct dnů strávených rybolovem, turistikou, cykloturistikou, letem v helikoptéře, trapem, plaváním, psaním, přemýšlením a roadtripem z Jižního ostrova až na vrchol toho Severního. Nejlepší cesta mého života do nejkrásnější země, kterou jsem kdy viděla. Děkuji Nový Zélande, že jsi mi dovolil cítit se jako čestná kiwi." Podělila se i o spoustu fotek a to jak na svém instagramu, tak i na facebooku nebo i jejím tumblru. Já vybrala tedy jen ty, kde je přímo ona, ale pokud by se někdo chtěl pokochat jak nádhernou přírodou, tak Emminými nádhernými fotkami, určitě si víc fotek prohlédněte právě na zmiňovaných účtech:)

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

Outfits Duel #012

7. března 2017 v 12:00 | susan |  Outfits Duel
Nějak jsem pozapomněla, že mívám na blogu obvykle dvě ankety:D Zdárně jsem přidala POTM, ale outfits duel už nějak ne. Možná i proto, že jsem o první anketě měla hned jasno, tady jsem byla při vybírání opět ztracená:D Chtěla jsem vybrat nějaké aktuální outfity z letošního roku a ono by to i šlo vzhledem k tomu, že byla Emmy letos na dvou módních přehlídkách v rámci týdne módy, ale nějak se mi k sobě do ankety ty dva outfity nehodily. Mám ráda, když jsou si nějak podobné, mají alespoň něco málo společného, takže jsem vybrala jeden aktuální, ten první, z přehlídky Ralpha Laurena a hledala k němu nějakého vhodného protivníku. S výběrem jsem skončila naštěstí už u loňského roku a to u dubnové akce, kdy se otevíral nový obchod Target a anketa je na světě:D Musím říct, že oba dva mám osobně velmi ráda a ani za nic bych si z nich nedokázala vybrat, tak snad vám to rozhodování půjde líp:)

.................................................................................................................................................................................................
V minulé anketě jsem si teda tipovala jiného vítěze, no zůstala jsem mile překvapena a to nejen nad vítězstvím outfitu číslo jedna, ale i nad poměrně těsným výsledkem (19:16) a taky velkým množstvím hlasů, které se tu nastřádalo, snad rekordního množství! :D S devatenácti hlasy tedy nakonec zvítězily černé šaty s palmovým vzorem.
.................................................................................................................................................................................................

23.1.217- Out for a Coffee in Beverly Hills

5. března 2017 v 20:30 | susan |  Candids 2017
Po týdnu se hlásím konečně s novým článkem a přitom toho mám k přidání docela dost. Nevím, přijde mi, že jsem si nějak od blogu za tu dobu odvykla a je těžké vracet se do starých kolejí, a to pěkně prosím nemám ani co na práci, celý dny se válím doma. Děsí mě to a mrzí zároveň, tak doufám, že mě ta správná blogová nálada zase pohltí, bez ní to prostě nějak nejde:D Každopádně k té pravé podstatě článku, jsme u aktuálního roku. Emmy měla v lednu poměrně napilno, opět se totiž věnovala režírování, které ji zjevně hodně chytlo, tentokrát měla pod palcem jednu z epizod seriálu Animal Kingdom, ale k tomu se snad ještě dostanu i s většími detaily:) No a 23. ledna si v LA vyrazila na kávu a máme tu tak první letošní fotky! Její outfit je suprový, jednoduchý a klasický, ale líbí se mi to. Opět to má hezky sladěné, jak jsme u ní zvyklí a i jednotlivé kousky stojí za to, hlavně za mě vršek, svetr s kabátkem, a taky kabelka:)

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox