Květen 2017

15.2.2017- Leaving Ralph Lauren Fashion Show

27. května 2017 v 12:00 | susan |  Candids 2017
Tyhle fotky jsou už poněkud staršího rázu, ale nějak jsem na ně pozapomněla a až nedávno na ně narazila v rozepsaných článcích, ostuda!:D Vážou se ještě k únorovému týdnu módy, kdy Emmy navštívila přehlídku Ralpha Laurena, konkrétně k jejímu večernímu odchodu. No alespoň si opět připomeneme, jak nádherná na téhle akci byla a jako bonus má tady navíc ještě moc pěkný kabátek, který ji perfekně ladil nejen svou barvou s botama, ale i celkově s elegancí celého jejího vzhledu.

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

'Rei Kawakubo/Comme des Garcons: Art Of The In-Between' Costume Institute Gala (1.5.2017)

21. května 2017 v 9:14 | susan |  Events 2017
Konečně jsem se k této akci dopracovala, i když s mírným zpožděním! Omlouvám se za menší odmlku v přidávání a zároveň předem i za tu, která nastane, ze zdravotních důvodů tu teď pravděpodobně zhruba měsíc asi moc nebudu, ale tak uvidíme, co bude/nebude:) Důležité je, že se vždy zas vrátím!:D :D Ale k fotkám, slibovala jsem vám Emmy na Met Ballu a taky se tak stalo. Po dvou letech na ten letošní opět dorazila a to po boku Sama. A opět v modelu od Caroliny Herrery. Letošní téma stanovené na počest japonské návrhářky Rei Kawakubo a její značky Comme des Garcons bylo dost zvláštní a dost extravagantní, Každý se s tím popral po svém a to samé platí i pro Emmy. Z volby jejího outfitu jsem byla hodně překvapená, ale v dobrém slova smyslu! Mně se to totiž líbí a to hodně!:) Je to originální model, jak se na takovou událost sluší a patři. A navíc myslím, že díky tomu nepřehlédnutelnému zdobení, nebo jak to nazvat, zároveň i splnila dress code!:D Taky si cením její odvahy přijít na takovou akci ne v šatech, nýbrž v kalhotách! Úplně senzačně tom vyniká její štíhlý pas a celkově záviděníhodná postava! Vypadá prostě fantasticky! Řekla bych, že poněkud tématický byl také její účes. K uhlazeným vlasům obzvlášť vynikají její masivní šperky. V líčení vsadila na výraznost zejména v podobě dominantní červené rtěnky, krásný odstín sladěný i s lakem. Já jsem nadšená! Některé momentky jsou vážně dokonalé, zejména detailní záběry na Emmy. Byla dřina vybrat fotky do prvního řádku a do úvodky!:D :D Tak snad si fotky užijete i takhle opožděně a těším se na vaše názory na Emmy a její vzhled:)

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

Free Arts NYS 18th Annual Art Auction (26.4.2017)

9. května 2017 v 14:00 | susan |  Events 2017
Tohle jsou skvostné fotky, hlavně ta první řada a hlavně ta druhá fotka. ♥♥ Emmy je prostě hotová princezna, stále mi bere dech i po těch letech!:D A k tomu všemu ta povedená romantická dekorace je dělá ještě lepšími:) Fotky se týkají komorní akce z konce dubna, v rámci které byla představena nová umělecká výstava mladých newyorských umělců. Celou akci sponzorovala módní značka Marni, od které pak samozřejmě musel pocházet i Emmin outfit. Ta si pro tentokrát vzala top s kalhoty s opravdu zajímavým a nevšedním vzorem. Já jsem se hned zamilovala, přijde mi to úplně senzační, šmrncovní:) Taková netradiční volba, která prostě zaujme na první pohled. Úplně báječně ji k tomu ladil lak na rukou a i rtěnka, ten její odstín se mi zejména líbí. A stejně tak účes, tím si mě získala snad ze všeho nejvíce, volné vlny na jedné straně a svázané na straně druhé. Další nádhera! Celkově je to prostě dokonalý look. No dobře, možná jedno malé nepatrné mínus za ty mašle na botkách, ale to je tak vše, co můžu vytknout:D Snad vás potěším tím, že se z této akce můžete těšit ještě i na portrétovky, které jsou podobně skvostné jako tyhle momentky:)

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

Outfits Duel #014

6. května 2017 v 17:00 | susan |  Outfits Duel
Přeji krásný prodloužený víkend, který se teda pro mě nese hlavně ve znamení hokeje:D Ha, konečně jsem se dočkala!:D Každopádně přidávám i druhou blogovou anketu, outfit duel, který jsem měla překvapivě nachystaný už pěkných pár dní dopředu. Přemýšlela jsem sice, že bych ho ještě změnila a dala tam outfity ze dvou akcích, na kterých Em teď nedávno byla a které musím ještě přidat, ale tak je využiji případně příště. Do téhle jsem zvolila letně laděné z Emminých každodenních pochůzek a spojovacím článkem byla pro tentokrát sukně. Tohle téma tu ještě nebylo, tak proto:) Favorita si tak trochu troufám tipovat, tak jsem zvědavá, jestli jsem se s ním trefila, a nebo mě vaši volbou překvapíte:)


.................................................................................................................................................................................................
Předchozí anketu, kde jste vybíraly mezi princeznovskými šatami od Caroliny Herrery vyhrály druhé s květinovou aplikací a červenými doplňky. Dostaly hned osmnáct hlasů z dvacetiosmi!
.................................................................................................................................................................................................

POTM June 2017

4. května 2017 v 17:00 | susan |  POTM
Začíná nám květen a pro blogy je to období anket! Mám pocit, že jsem teď na blog nepřidávala pomalu nic jiného, než tyhle ankety, takže už mi začínají lézt krkem, hlavně vždy vymyslet, co do nich dát, je nesmírně obtížné!:D No na POTM jsem vybrala fotky související s Emminým albem Sentimental Journey z roku 2012. Konkrétně jsou to teda černobílé fotky z focení propagačních fotek, oficiální si nechám zase na jindy:) Mám tyhle fotky stejně jako album samotné hodně v oblibě, a to i právě díky tomu retro nádechu, k Em se to děsně moc hodí:) Jsem zvědavá, která fotka to tentokrát vyhraje, tady si to netroufám vybrat, já bych dala hlas každé z nich stejně:D :D............................................................................................................................................................................................................

S momentek s Emmy a její maminkou si vás nejvíce získala hned ta první. Upřímně jsem to čekala, ale ani se nedivím, byla i mým favoritem. Získala krásných a už zdobí menu.
............................................................................................................................................................................................................