Candids 2017

15.2.2017- Leaving Ralph Lauren Fashion Show

27. května 2017 v 12:00 | susan
Tyhle fotky jsou už poněkud staršího rázu, ale nějak jsem na ně pozapomněla a až nedávno na ně narazila v rozepsaných článcích, ostuda!:D Vážou se ještě k únorovému týdnu módy, kdy Emmy navštívila přehlídku Ralpha Laurena, konkrétně k jejímu večernímu odchodu. No alespoň si opět připomeneme, jak nádherná na téhle akci byla a jako bonus má tady navíc ještě moc pěkný kabátek, který ji perfekně ladil nejen svou barvou s botama, ale i celkově s elegancí celého jejího vzhledu.

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

13.2.2017- Leaving Carolina Herrera Fashion Show

26. dubna 2017 v 12:00 | susan
Tyhle fotky jsou vážně skvosty mezi candids fotkami! ♥♥ Takové mohou vzniknout jen v New Yorku! Jen je teda škoda toho tagu na některých z nich, ale bohužel se mi je bez něho nepodařilo sehnat:) Některé z nich, ty nejlepší, jsem musela použít i na fotku měsíce dva měsíce dozadu, takže vám budou možná povědomé:) Vážou se k předchozí akci, k módní přehlídce Caroliny Herrery a konkrétně je tady Emmy zachycena při příchodu a odchodu z ní. Outfit tedy doplnila ještě nádherným kabátkem, moc se mi líbí, jak ho má na některých fotkách přehozený pouze přes ramena. A tak slunečnými brýlemi, ty jsou skvělé a navíc jí ladí barevně se šatama:D Emmy tu vypadá absolutně fantasticky, překrásná! ♥

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

12.2.2017- San Antonio Spurs Vs. New York Knicks

31. března 2017 v 11:19 | susan
Po několika dnech o sobě zase dávám vědět, jsem děsná flákačka a omluvy už jsou v mém případě úplně marný:D Ale už se pomalu ale jistě blížím k dopřidání všech restů. Jde mi to teda hlemýždím tempem, takže díky bohu, že za březen u Emmy nebylo absolutně nic nového!:D :D Tohle jsou únorové fotky s Em a Samem, kdy si zase jednou vyrazili na zápas v basketu. Tyhle fotky mi chyběly! Emmy je prostě jedinečná fanynka, nemůžu z té její široké škály reakcí, kterou dokáže předvádět:D :D Jinak je tu hezky elegantně oblečená, jen teda těm brýlím nemůžu moc přijít na chuť, vypadá v nich úplně jinak:D
Zároveň do tohoto článku zapojím ještě jednu informaci, protože vím, že nebudu schopná o tom napsat zvláštní článek. Před pár dny se bohužel objevila nepříjemná zpráva o tom, že někdy během minulého týdne byl vykraden Emmin byt v Los Angeles, přišla zejména o šperky a jiné cennosti, škoda se odhaduje až na 150 tisíc dolarů! Emmy sama se k tomu nevyjádřila, jen na svém twitteru napsala, že děkuje za pomoc místním policistům. Nezbývá než doufat, že se pachatelé co nejdřív chytí. Tohle není nijak příjemné řešit, zvlášť když je teď Em v Kanadě, kde natáčí.

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

30.1.2017- At Madeo Restaurant in Hollywood

13. března 2017 v 16:01 | susan
Takovéto fotky zrovna nemusím, kdo taky jo, ale tak když přidávám všechno, přidám i tohle. A zase na mou obhajobu to nevypadá, že by Emmy přítomnost fotografů nijak zvlášť znepokojovala nebo obtěžovala, i když mi přijde, že jí fotili z hodně velké blízkosti, takže to možná umí jen dobře skrýt a jako tradičně se tváří mile:) No každopádně na konci ledna byla se svou kamarádkou Mandanou na večeři v restauraci Madeo a tohle jsou takové ty typické fotky z odchodu, protože u hollywoodských restaurací paparazzi prostě pokaždé číhají:D Moc se mi tu líbí Emmin modrý kabátek a i ten kousek šatů, co z něho občas vykoukne, určitě jsou taky pěkné:D Celkově vypadá vážně nádherně, je vidět, že si dala záležet a vyparádila se:)

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

23.1.217- Out for a Coffee in Beverly Hills

5. března 2017 v 20:30 | susan
Po týdnu se hlásím konečně s novým článkem a přitom toho mám k přidání docela dost. Nevím, přijde mi, že jsem si nějak od blogu za tu dobu odvykla a je těžké vracet se do starých kolejí, a to pěkně prosím nemám ani co na práci, celý dny se válím doma. Děsí mě to a mrzí zároveň, tak doufám, že mě ta správná blogová nálada zase pohltí, bez ní to prostě nějak nejde:D Každopádně k té pravé podstatě článku, jsme u aktuálního roku. Emmy měla v lednu poměrně napilno, opět se totiž věnovala režírování, které ji zjevně hodně chytlo, tentokrát měla pod palcem jednu z epizod seriálu Animal Kingdom, ale k tomu se snad ještě dostanu i s většími detaily:) No a 23. ledna si v LA vyrazila na kávu a máme tu tak první letošní fotky! Její outfit je suprový, jednoduchý a klasický, ale líbí se mi to. Opět to má hezky sladěné, jak jsme u ní zvyklí a i jednotlivé kousky stojí za to, hlavně za mě vršek, svetr s kabátkem, a taky kabelka:)

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox
 
 

Reklama