Events 2017

'Rei Kawakubo/Comme des Garcons: Art Of The In-Between' Costume Institute Gala (1.5.2017)

21. května 2017 v 9:14 | susan
Konečně jsem se k této akci dopracovala, i když s mírným zpožděním! Omlouvám se za menší odmlku v přidávání a zároveň předem i za tu, která nastane, ze zdravotních důvodů tu teď pravděpodobně zhruba měsíc asi moc nebudu, ale tak uvidíme, co bude/nebude:) Důležité je, že se vždy zas vrátím!:D :D Ale k fotkám, slibovala jsem vám Emmy na Met Ballu a taky se tak stalo. Po dvou letech na ten letošní opět dorazila a to po boku Sama. A opět v modelu od Caroliny Herrery. Letošní téma stanovené na počest japonské návrhářky Rei Kawakubo a její značky Comme des Garcons bylo dost zvláštní a dost extravagantní, Každý se s tím popral po svém a to samé platí i pro Emmy. Z volby jejího outfitu jsem byla hodně překvapená, ale v dobrém slova smyslu! Mně se to totiž líbí a to hodně!:) Je to originální model, jak se na takovou událost sluší a patři. A navíc myslím, že díky tomu nepřehlédnutelnému zdobení, nebo jak to nazvat, zároveň i splnila dress code!:D Taky si cením její odvahy přijít na takovou akci ne v šatech, nýbrž v kalhotách! Úplně senzačně tom vyniká její štíhlý pas a celkově záviděníhodná postava! Vypadá prostě fantasticky! Řekla bych, že poněkud tématický byl také její účes. K uhlazeným vlasům obzvlášť vynikají její masivní šperky. V líčení vsadila na výraznost zejména v podobě dominantní červené rtěnky, krásný odstín sladěný i s lakem. Já jsem nadšená! Některé momentky jsou vážně dokonalé, zejména detailní záběry na Emmy. Byla dřina vybrat fotky do prvního řádku a do úvodky!:D :D Tak snad si fotky užijete i takhle opožděně a těším se na vaše názory na Emmy a její vzhled:)

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

Free Arts NYS 18th Annual Art Auction (26.4.2017)

9. května 2017 v 14:00 | susan
Tohle jsou skvostné fotky, hlavně ta první řada a hlavně ta druhá fotka. ♥♥ Emmy je prostě hotová princezna, stále mi bere dech i po těch letech!:D A k tomu všemu ta povedená romantická dekorace je dělá ještě lepšími:) Fotky se týkají komorní akce z konce dubna, v rámci které byla představena nová umělecká výstava mladých newyorských umělců. Celou akci sponzorovala módní značka Marni, od které pak samozřejmě musel pocházet i Emmin outfit. Ta si pro tentokrát vzala top s kalhoty s opravdu zajímavým a nevšedním vzorem. Já jsem se hned zamilovala, přijde mi to úplně senzační, šmrncovní:) Taková netradiční volba, která prostě zaujme na první pohled. Úplně báječně ji k tomu ladil lak na rukou a i rtěnka, ten její odstín se mi zejména líbí. A stejně tak účes, tím si mě získala snad ze všeho nejvíce, volné vlny na jedné straně a svázané na straně druhé. Další nádhera! Celkově je to prostě dokonalý look. No dobře, možná jedno malé nepatrné mínus za ty mašle na botkách, ale to je tak vše, co můžu vytknout:D Snad vás potěším tím, že se z této akce můžete těšit ještě i na portrétovky, které jsou podobně skvostné jako tyhle momentky:)

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

2017 Best Friends Benefit To Save Them All in New York (3.4.2017)

30. dubna 2017 v 18:00 | susan
Období března bylo, co se Emmy týče, období hrobového ticho, což pro mě příhodně znamená, že v doplňování můžu z února přeskočit rovnou na duben, kde toho také moc nebude, za což jsem ráda, protože bych měla být co nevidět u toho aktuálního:D Em hned na začátku měsíce, stejně jako loni v tuhle dobu, podpořila organizaci Best Friend, která otevírala svou novou pobočku v Soho. Myslím, že ji nemusím blíže přibližovat, už párkrát na ní tady přišla řeč, Emmy je její hrdou podporovatelkou pěknou řádku let. A my tu tak díky tomu opět po nějaké té době máme fotky Emmy se zvířátky, kočičky a pejskem, které jsou určené k adopci. A kromě nich dělaly Emmy společnost herečky Portia Doubledey a Grace Gummer- obě ze seriálu Mr.Robot, jehož tvůrcem je Emmin snoubenec. Emmy na akci vypadala jinak opravdu půvabně a mile a rozkošně:) Na sebe zvolila krásný kousek z dílny Carven, který je střihově vážně povedený a navíc se mi na něm líbí ta květinová textura, nádhera! Líčení dominovala výrazná černá linka s červenou rtěnkou, se kterými se prostě nedá šlápnout vedle:) Vlasy měla pro tentokrát volně rozpuštěné s pár pramínky vzadu sepnutými. Líbí se mi to moc, spíše se mi tu líbí celá Emmy a fotky samotné jakbysmet. No kdo by odolal kombinaci krásné Emmy a roztomilých zvířátek:D
A na závěr senzační novinka - Emmy dneska na svém instagramu potvrdila, že se po dvou letech konečně zase zúčastní pondělního Met Ballu! Nemůžu se dočkat!!:D

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

Ralph Lauren Fashion Show at New York Fashion Week (15.2.2017)

28. dubna 2017 v 16:00 | susan
Druhou a zároveň i poslední módní přehlídkou, kterou si Emmy nenechala v rámci týdne módy ujít, byla od návrháře Ralpha Laurena. Fotek je tentokrát znatelné méně, ale za to je každá jedna naprosto báječná. Hlavně ty první, kde tam Emmy pózuje před tou krásnou květinovou výzdobou, působí to moc hezky:) Navíc je tu opravdu překrásná, takový andílek ♥ I tuhle přehlídku jsem využila na blogové ankety. Konkrétně na módní duel, kde bylo patrné, že se vám tyhle šaty líbily, anketu taky vyhrály. Je to opravdu nádherný kousek, líbí se mi to nápadité zdobení a přitom jejich jednoduchost. Navíc ta bílá barva se k ní hodí a ladí i s výzdobou:D Měla krásně udělané vlasy, volně přehozené na jednu stranu, a make-up s jemným růžovým nádechem. A co musím ještě vypíchnout je zvolená kabelka, ta barva je rozhodně nečekaná, ale skvěle tu eleganci a jemnost svým způsobem zpestřuje a oživuje:)

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

Carolina Herrera Fashion Show in New York (13.2.2017)

22. dubna 2017 v 16:00 | susan
Řeknu vám, že s Emmy je to letošní rok, co se novinek týče, opravdu bída. Příhodně se mi to hodí, protože nejsem schopna dopřidat ani těch pár věci, co mi ještě zbývá, ale co si počnu, až je přidám a ono nebude stále nic!:D :D Opět se v tomhle článku vrátím do nedaleké minulosti, do února, kdy probíhal v New Yorku týden módy a Emmy si nenechala ujít přehlídky svých oblíbených návrhářů. Rozhodně nemohla chybět na přehlídce Caroliny Herrery, odkud jsou právě tyto fotky. Na sobě měla samozřejmě model z její kolekce, černé šaty s bílými proužky. Upřímně je na těch šatech něco, co mi vadí a co mi trošku kazí celkový dojem, ale jinak je tu Emmy opravdu nádherná. Mě nejvíc oslovil její účes, ten je prostě geniální, a kdybych měla ještě dlouhé vlasy, musím ho vyzkoušet taky!:D Krásné je i její líčení, přirozené s výraznou červenou rtěnkou. Na fotkách ji můžete vidět po boku Christini Ricci nebo Karoliny Kurkove.

imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

'About Elly' New York Screening (9.2.2017)

15. března 2017 v 12:00 | susan
První akce letošního roku, takového komornějšího rázu. Emmy se v New Yorku ukázala na soukromém promítání íránského filmu About Elly, který byl po devítí letech od jeho vzniku uveden i do amerických kin. Po opravdu dlouhé době, možná dokonce poprvé, se mi Emmin outfit vůbec nelíbí. Což je na druhou stranu dobře, bylo docela podezřelé, jak se mi vždy strefila do noty a jak jsem ji pořád vychvalovala:D :D Ty šaty nejsou vůbec pro mě, nemám ráda tenhle materiál, navíc mi přijdou moc usedlé a ty vysoké kozačky to dokazily úplně:D A teď jsem byla teda pěkně zlá a kritická, takže abych to zmírnila, líbí se mi Emmin make-up a taky náušničky a navíc tu působí moc mile, i když máme jen tak málo fotek:)

imgbox imgbox imgbox
 
 

Reklama